Uudised

Võta/saada koolinoored praktikale

laine uudised-laine
31. aug. 2016

Võta/saada koolinoored praktikale

Ühine üldhariduskoolide ja vabaühenduste koostööprogrammiga!

Praktika käigus löövad noored kaasa Sinu ühenduse tegevustes, tutvuvad kohalike algatustega, saavad teada vabaühenduste olemusest ning seekaudu õpivad paremini mõistma kodanikuühiskonna tähendust ja tähtsust. Sina aga saad värskeid ideid ja vaateid oma tegevusele ning muidugi ka tublid abikäed. Läbi praktiliste tegevuste vabaühenduses ja teooriatundide koolis saavad noored paremini mõista kodanikuühiskonna olemust ja vabatahtliku tegevuse mõju ning leida ka endale sobiv roll selles.

„Praktikantide tegevus andis tohutult motivatsiooni oma programmiga edasi minna, sain palju uut ja positiivset kogemust noorte vabatahtlikega toimetamisel.“
Sära Silma praktikajuhendaja Leini Vahtras, Hoovõtukeskus MTÜ

Sel hooajal toimub kogukonnapraktika juba 13 maakonnas: Harjumaal, Ida-Virumaal, Järvamaal, Jõgevamaal, Läänemaal, Lääne-Virumaal, Põlvamaal, Pärnumaal, Raplamaal, Tartumaal, Valgamaal, Viljadimaal ja Võrumaal.

Kui soovid, et sinu kool või vabaühendus ühineks kogukonnapraktika programmiga, jäta meile oma kontaktid, me võtame sinuga ühendust ja kõneleme, milllised on järgmised sammud:

     

    Või võta ise kogukonnapraktika programmi vedajatega ühendust.