Uudised

Osale kogukonnapraktika juhendaja koolitusel

laine uudised-laine
5. okt. 2016

Osale kogukonnapraktika juhendaja koolitusel

Sel sügisel toimuvad eri maakondades juhendamiskoolitused, mis on ette nähtud kõigile, kes on valmis noori praktikale võtma, nii neile vabaühendustele, kes juba programmis osalevad, kui ka värsketele liitujatele.

Kohtumine noortevaldkonna koolitaja ja teiste juhendajatega annab sulle parema arusaama enda rollist, koolitaja juhatab osavalt teed noorte maailma ning muidugi tulevad omandatud oskused noorte kaasamisest kasuks ka tulevikus.

Koolitused toimuvad mitmes linnas ja registreerimine lõpeb 1 nädal enne konkreetset koolitust. Vaata aegu ja koolituste sisu ning registreeri siin.

Koolituste sarja viib läbi SA Archimedes Noorteagentuur koostöös Vabaühenduste liiduga EMSL.

Koolitaja: Kristi Jüristo, hingelt ja hariduselt noorsootöötaja, mitmete õppematerjalide autor (sh Euroopa vabatahtliku teenistuse (EVT) vastuvõtvatele organisatsioonidele mõeldud käsiraamat “Vabatahtliku vastuvõtmise ABC“), kelle tegemistes on noorte ja noorsootöötajate koolitamine olnud peamiseks valdkonnaks alates aastast 2001, seda nii kodu- kui välismaal.

Koolitused viiakse läbi Euroopa Sotsiaalfondi (ESF) perioodi 2014-2020 tegevuse „Noorsootöötajate koolituste arendamine“ tegevuskava raames. Eelnevast tulenevalt on osalemine (toitlustus, programm ja õppematerjalid) tasuta.