32. Keskkooli lood kogukonnapraktikast

Meie koolis said gümnasistid eelmisel õppeaastal esmakordselt teha kogukonnapraktikat mõnes vabaühenduses, mis annab neile selgema pildi kodanikuühiskonnast ja kolmandast sektorist ning võimaldab  laiendada oma maailmavaadet, panna teadmisi proovile, praktiseerida oskusi ebaharilikul moel ning õppida enda kohta midagi sellist, mida nad varem pole osanud märgata või väärtustada. Seda põnevat maailma tutvustasid õpilastele Mariell Raisma (toim. ajakirjanduse õpetaja), Maarja Tinn ja Allar Tui (toim. ühiskonnaõpetajad).

Selleks, et ka teised huvilised saaksid aimu, mida kogukonnapraktika endast kujutab ja mida huvitavat noored sealt kaasa võtsid, saab lugeda ajakirjanduse valikaine õpilaste intervjuusid abiturientidega, kes praktikal käisid, ning humanitaarsuuna õpilaste reportaaže oma praktikakogemusest.

Põnevat avastamist!

Loe lugusid praktikast Teomeetris, PÖFFil, LGBT Ühingus, Uuskasutuskeskuses, Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondis, Toidupangas, Maarjamäe lastekodus, Lastekaitse Liidus, YFU Eestis, Kilingi-Nõmme klubis 32. Keskkooli kodulehel.